• FIRMY I INSTYTUCJE
  • KLIENCI INDYWIDUALNI
  • ROLNICY
  • BANKOWOŚĆ INTERNETOWA
  • O BANKU
  • GRUPA BPS
  • KONTAKT
szybki start

PROMOCJE I AKCJE MARKETINGOWE

28.02.11

Konkurs plastyczny GBS Bank Nasz Dobry Znajomy

Dnia 24 stycznia br. o godzinie 10.00 w Centrali GBS Banku odbędzie się spotkanie komisji konkursowej GBS Bank Nasz Dobry Znajomy. Konkurs plastyczny zorganizowany był dla dzieci i młodzieży z Domów Dziecka, Placówek Opiekuńczych, Domów Kultury oraz kółek plastycznych. Regulamin konkursu został tak skonstruowany, by wszyscy byli wygrani.

Z uwagi na to, że najmłodsi są bardzo kreatywni, GBS Bank był bardzo ciekawy, w jaki sposób dzieci i młodzież przedstawią instytucję finansową. Prac wpłynęło bardzo dużo, w różnorodnej technice, o różnorodnym spojrzeniu. Bank został przedstawiony jako przyjaciel i dobry znajomy. Według uczestników to miejsce, gdzie panuje miła atmosfera, świeci słońce, a ludzie są uśmiechnięci. Idealnie wpisuje się to w markę banku, prawdopodobnie takie spojrzenie na bank, jest wynikiem długofalowej wytężonej pracy wszystkich pracowników GBS Banku.

Prace wpłynęły w różnym przedziale wiekowym, z górną granicą osiemnastu lat. Dla laureatów konkursu przewidziano nagrody finansowe i rzeczowe:
I miejsce: aparat fotograficzny Nikon Coolpix S 3000
II miejsce: aparat fotograficzny Nikon Coolpix S 3000
III miejsce: aparat fotograficzny Nikon Coolpix S 3000

9 wyróżnień: albumy fotografika Pawła Chary pt." Magia Przyrody - Ziemi Zachodniopomorskiej".

Nagrodzone zostaną również placówki, z których pochodzić będą trzy najlepsze prace. Placówki otrzymają bony towarowe o wartości 700 PLN. Nagrodzone zostaną również wszystkie placówki, które brały udział w konkursie GBS Bank Nasz Dobry Znajomy- otrzymają nagrody pocieszenia.

Prace nadesłane na konkurs, pozostaną oczywiście do dyspozycji GBS Banku. Będą wykorzystywane do działań marketingowo - promocyjnych, co może przysporzyć najmłodszym wiele dodatkowej radości. O wynikach konkursu będziemy komunikować do końca stycznia br.

Kursy walut
kupnosprzedażśr. NBP
EUR4.08294.29014.1871
USD3.06523.23803.1356
GBP5.08345.41395.2195
Partnerzy
 
ISOBiały Listek CSR POLITYKI dla GBS Banku
Dołącz do nas na Facebook`u
Facebook